STERPIKSE PER PEME HONDA ME REZERVAR DHE PA

Shitet nga: sterpikse e pemve 13 Nën 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
E RE PA PERDORUR
ME REZERVAR DHE PA REZERVAR

ME BENZIN
HONDA MOTORRI
E IMPORTUAR NGA ITALIA


049528444
044813994
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim