Shes bilardo

Shitet nga: Denis 19 Jan 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes 5 bilardo italiane ne gjendje shum te mire me sherbime te bera.bilardot jan te paisura me gur steka dhe neone.cmimi esht 750 euro copa. Shes dhe ps3 me televizora 42 polsh cmimi 450 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim