Shes kosen , pllugun , traktorin

Shitet nga: AFRIM 30 Dhj 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes traktorin , edhe shes kosen , pllugun si dhe kopaqicen .Keto pjes Jan me gjendje te rregullt per me shumm informata na kontaktoni ne nr e telit : 044 429 405
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim