Vernadë shtepiake

Shitet nga: Fisnik 22 Shk 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Burim
Shitet veranda shtepiake e punuar nga metali me dimenzione 3.50 me 4m veranda ështe e pademtuar ashtu siç shifet dhe ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim