hasky

Shitet nga: leotrim 23 Tet 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 130 EUR

Komuna: Burim
shitet hasky 1vjet osht shum i mir osht i majtum shum mir osht origjinal osht i ndegjushem dhe shtepiak pres bleres serioz per me shum info kontakto ne nr 045349060
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim