shitet goma ne bandash 175,90,R 13

Shitet nga: shpejtim 03 Krr 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shitet goma me gjith bandash per bandashi eshte ne gjendje te shkelqyeshme nuk eshte i krist e as i shtrembt Si dhe goma qe shihet ne foto Qmimi Me Marrveshje shum i volitshem ju mirpres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim