zogj te mishit ose brojler

Shitet nga: ylli 12 Shk 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2,5 EUR

Komuna: Burim
zogj te mishit me shumic dhe pakic te cilet jan prej 1.5kg deri ne 2kg jan shum kualitet mishi i cilsis se lart per ndryshe jan natyral.qmimi me shumic esht 2EURO per 1kg ndersha me pakic 2.5euro per ni zog
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim