AGENCY HOME VIP SHET BANESEN NE QENDER GJYRAKOVCIT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 06 Shk 16:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: GJYRAKOVC QENDER
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re
Komuna: Burim
AGENCY HOME VIP shet Banesen ne qender te Gjyrakovcit kati 1
e Mobiluar ne menyr te persosur dhe gaqme per Banim .Banesa ka shtes dhe ne Vend {Shup} apo mundt te perdoret apo per shum gjera tjera sepse esht me nje siperfaqe te madhe .
Banesa ka ket renditje
1 sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
1 wc banjo
1 koridor
1 ballkon
Deren e Blinduar .
Banesa nodhet ne qender te gjyrakovcit ka nje pamje shum te bukur ndertim i ri Pronari Shqipetar perkthimi i menjehershem .
mundesit e pageses ne Dy keste {RATA}.
Qmimi me marveshje .
---- KONTAKTI ---
Ju mund te na kontaktoni ne zyret tona apo ne
Adresat elektronike tona ne Facebook https://www.facebook.com/ornela.gashi.5811
apo te na shenoni Ne imell add -agency_home_vip@hotmail.com
Apo ne NR e Tel 0037744699964 dhe 0038649699964
Ne VIBER & TANGO & Whatspp
ju faliminders e ju mipret KOMPANY -HOME- V.I.P-a.

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim