Banesë në komunën e Istogut

Shitet nga: SDekaj 18 Gsh 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Istog, rruga Rinia
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Burim
Shitet banesa në Istog nga pronar shqiptar.Banesa gjendet në rrugën Rinia përball qerdhes së fëmijëve.Posedon dhomen e ndejes me kuzhinë,2 dhoma të fjetjes,2 ballkone dhe banjo.Banesa poashtu posedon ngrohje qendrore, klimë dhe rrymë 24 orë, është e mobiluar dhe gati për banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim