Banesë në shitje

Shitet nga: Ahmet 06 Pri 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

47 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Burim
Shitet banesa e re në objektin përballë Ptk në Istog.
Banesa ka sallon,kuzhinë,3dhoma ,banjo ,terasë.
Banesa ka 100m2 dhe gjendet në katin e III-të.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim