Banes prej 89m2 ne Burim

Shitet nga: Haki Hasanmetaj 08 Shk 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 89 m2
Komuna: Burim
SHES BANES 2 DHOMSHE NE ISTOG. BANESA ESHTE ME SIPERFAQE PREJ 89 M² NE KATIN E 3 TE BANIMIT . BANESAT PERMBAN:

- SALLON
- KUZHIN
- 2 DHOMA TE FJETJES
- BANJO
- DYERA TE BLINDUARA
- DYER TE FURNIRIT
- DYER DHE DRITARE NGA PVC-ja
-NXEMJE (VAILLANT)

BANESA GJINDET NE QENDREN TREGTARE "61" - ISTOG (ish shpin e mallrave) NE QENDER TE ISTOGUT

BANESA KA DOKUMENTACION TE RREGULLT DHE KA QMIM TE VOLITSHEM

PER ME SHUM INFORMATA MUND TE KONTAKTONI NE TEL 044/603-644 OSE 0038649476525 VIBER www.ntshariani.weebly.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim