Banesa ne Shitje

Shitet nga: Rexhep Kelmendi 20 Shk 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Burim
Banes eshte pjeserisht e mobiluar , Me Kuzhine, dhome te ndejes dhe dhome te fjetjes ...

Banesa ndodhet Afer Motel Trofes ne Istog (Burim) . Rruga Bajram Gashi

Kompleksi Banesor ..Bill KlintonTelefoni: 044566991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim