Banese 81m² Oferte Deri Me 20/10/15 Vetem 39.000e

Shitet nga: PRIVAT 08 Tet 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Burim
.Shitet Banesa e Re Dhe Gatshme Per Banim,Lokacioni:Kompleksi Banesor "Pavarësia" Afer Motel Trofta
Posedon Këto Karakteristika:
Vend i Përshtatshëm Dhe i Qetë Për Banim Me Pamje Nga Bjeshket e Istogut.
Është e Mobiluar Komplet Me Te Gjitha.Dhe e Gatshme Per Banim.
Dhomë Te Fjetjes.
Dhomë Te Fjetjes Për Fëmije
2x Ballkona
Sallon & Kuzhine
Ngrohje Qendrore
Banjo.
Banesa Eshte Gjithsejt 81.m² .Eshte ne Katin e IV Te Banimit
Ashensor,Parking Te Rregulluar Për Veturë.Sigurim 24 ore.

Banesa Është e Re,Mirpo e Pa Banuar Per Arsye Se Jetoj Në Perendim.
Ndërrime Nuk Bëjë.Mënyra e Pageses Vetem Me Para Te Gatshme Dhe Super Çmim 39.000 Euro Komplet,Oferta Vlen Deri Më 20/10/2015
Për Më Shumë Kontakto Në Viber +38649450383 ose 044 621 333
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim