Banese prej 78 m2 ne Burim

Shitet nga: Sali Shala 19 Maj 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Burim
Shes Banesen ne qender te Istogut te ish shtepija e mallrau, tash qendra tregtare 61. Banesa ka sallon, dy dhoma gjumi, banjo, ballkon, shpajz dhe kuzhine.


Qmimi i volitshem, sipas marreveshjes.

Tel: 044 - 328 - 531
Tel: 049 - 155 - 382
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim