Banesen shitje të qendër në Istogu në Kosovë

Shitet nga: Vojkan 31 Jan 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Hsan Prishtina rd
Sipërfaqe: 62 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë
Komuna: Burim
Banesen shitjë të qendër në Istogu në Kosovë, në katin e parë të 62m2 + 12m2 bodrum, e cila mund të përdoret për komerciale të vogël sepse ajo është përballur me rrugën kryesore. Unë jam pronari i banesën 1/1 e 1996. e cila u konfirmua nga Agjencia e Pronave të Kosovës (që i bashkëlidhet vendimit). Unë kam të gjitha dokumentat për qat banesen, por ju mund të kontrolloni në Agjencinë Kosovare të Pronës me numrin e AKP-50022. Banese është funksional, tre dhoma gjumi, dy tarraca, me deren të kvalitetit druri, parket (nuk laminat), të ngurta dhe të lartë të ndërtimit të cilësisë.Ju mund të telefononi në Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim