Benesa në ISTOGU

Shitet nga: Ivan Mitrovic 12 Mar 01:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Istogu
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Burim
72 m2 banesa me 2 tarraca edhe një bodrum të vogël.
Ndërtesë e vjetër dhe dokumente të pastër pronësisë.
Apartamenti shitet për rreth 25,000 euro.
Marrëveshja e mundur në çmim.
Contact: Ivan +91481243266 (viber), +381641566339 Goran (viber)

Flat for sale in Istog

72 m2 apartment with two terraces and a small cellar.
Old building and clean ownership papers.
The apartment is sold for about 25,000 euros.
Possible agreement on the price.
Contact: Ivan +91481243266 (viber), +381641566339 Goran (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim