Shtiet Banesa 81 m2

Shitet nga: Agon 09 Maj 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga " Skenderbeu" Istog
Sipërfaqe: 81 m2
Për vendbanimin: Kati i parë
Komuna: Burim
Banesa është në ndërtesën te banka Ekonomike. Gjindet në katin e parë dhe ka 81 metra katrorë. Këtu përfshihen 2 dhoma , salloni kuzhina dhe banjo. Përveq këtyre 81 metra katror ka edhe 2 bodrume me nga 12 metra katror. Banesa është e renovuar tërësisht dhe e gatshme për banim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim