U shitë Banesa 79m2,Kontaktoni per banesa tjera

Shitet nga: BLERIM 08 Tet 07:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Istog
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Burim
Shitet banesa 79 m2 ne objektin qe eshte ne ndertim e siper.afer qendres te istogut.banesa gjindet ne katin e 4 te banimit.per me shume info kontakto ne vala dhe ipko 044621333 & 049450383
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim