Dyer per garazha 044681559

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kifa mont viber +37744681559 Dje 07:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Dyer per garazha me porosi
Dyer per dhoma drurit dhe te metalta
Motorra per te ghitha llojet e dyerve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim