AGENCY HOME VIP SHET SHTEPI TeRe ne BANJE TE PEJES

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 16 Mar 15:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: BANJA E PEJES
Sipërfaqe: 250 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Burim
Agjencioni per Patundshmeri AGENCY HOME VIP
Ka per shitje shtepin dhe 7.60ari ne BANJE TE PEJES
Shtepia nodhet ne lagjen me urbanistike e me te bukur ku ka nje infrastruktur te plot me Uj, Kanalizim, Tel, Kabllovik, Rrug te Asfalltuar,
vet fjla lagjeja e Doktorave . lagja me bukur ne Banje te Pejs
Shtepija ka ket renditje
Pllac 7.60ari.
Shtepija esht 2 kat banushme.
Shtepija ka Podrum.
Shtepija ka nen kulem .
Shtepija esht ndertim i ri
Shtepija ka Qimin 80000 mi euro {Diskutushem}
Shtepija ka vendosur nje kulem shum te persosur me shum perkushmeri e me shum izolim cilesor dhe vendosur qe 1 vit .
Andaj ju qe deshironi te keni ne shtepi ne Banje te Pejes me siperfaqe te mjaftushme e me nje shtepi me stil e me plan shum te bukur urdheroni dhe binduni dhe vet.
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsap . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminders
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim