AGENCY HOME VIP a shet 2 shtepija te reja

Shitet nga: AGJENCIONI-HOME-V.I.P-a 16 Mar 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Burim
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI-HOME-V.I.P-a ka ne posedim 2 SHTPIJA TE REJA DHE 81 ari tok ne nje parcell ne nje vend ne vedin e qujtur serbobran kapur me GURAKOVC ne rrugen magjistrale PEJ MITROVIC kokretish vetm 1KL larg nga qendra e gjyrakovcit TOKA nga 81 ha esht e kalses se par 2 shtepit jan te ndertura dhe jan ne nje oborr po ashtu dhe toka ne pergjethsi nga 81ari gjindet kapur trolli ka RRYMEN -UJ dhe nga rruga e asfalltur MAGJISTRALJA PEJ MITROVIC nodhet vetem 20 metra esht shum e pershtatshme per banim e jetes dhe ka nje qmim shum shumm te volitshem qe do te thot me 55 mi ero 81 ari dhe dy shtepija te reja..

Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim