SHITET SHTEPIA NE BANJA E PEJES ISTOG

Shitet nga: Agjensioni Patundshmeria 30 Qer 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Burim
SHITET SHTEPIA NE BANJEN E PEJES ISTOG


• Banjën e Pejës
• Shtëpi
• Trualli 6,63 ari
• Nenkulem 138m2
• Bodrumi 84m2
•Kati i pare 138m2
• Kati i dyte 138m2
• Terasa 50m2

Shitet shtëpia ne Banjën e Pejës Istog shtëpia ka një pozitë shumë te mire, shtëpia është afër restorant Kosova Parkut dhe afër Hoteli i Banjës.
Shtëpia posedon 6,63 ari, shtëpia ne total i posedon 410m2, shtëpia është e banueshme si dhe ka dy hyrje.


Çmimi me 120,000 euro


Për informata tjera na kontaktoni.

#Ofertat tona mund ti shiqoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria

Agjensioni i Patundshmerive
“Patundshmeria”

#tel 045 688 151 #whatsapp #viber

e-mail: info.patundshmeria@gmail.com
web: www.patundshmeria.tk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim