Shitet Ap.Ri 2+1+2wc+blk ne Tirane

Shitet nga: Basha Real Estate 12 Pri 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Perballe Casa Italia Tirane
Sipërfaqe: 108 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Elektricitet
Komuna: Burim
OKAZION !

Shitet Apartament I Ri 2+1 +2wc+blk , sip.108 m2 kati 3 banim ,perballe Casa Italia ne Tirane.
* Apartamenti shitet per arsye emigrimi dhe eshte blere 50.000 euro sipas kontrates porosise me ndertuesin .
Cmimi real I shitjes 42.000 euro ( 390 euro/m2) deri 31 mars 2016 !

cel.+355694791410
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim