Shitet shtepija me 5 ari 11metra katror

Shitet nga: Avni 24 Jan 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes shtepin qe gjendet 500 m mbi Troft .
Shtepija posedon 2 kat me dy plloqa dhe e gatqme per katin e 3 .
Kati i par i ka 2 dhoma , sallonin , kuzhinen , dhe 1 banjo gjithashtu kati i dyt e posedon te njejtin plan sikurse kati i par .
Shtepija e ka pronarin shqiptar .
Ka siperfaqe 5 ari e 11 metra katror .
Rrymen e ka po ashtu edhe ujin ne truall .

Qmimi me marrveshje

Per me shum informata ju mund te kontaktoni ne numrin dhe imellen qe gjendet me posht

Imella- avni.kajtazaj@gmail.com

Numri- 044215495
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim