Shitet urgjentisht shtepia ne Banje te Istogut

Shitet nga: Brahim 30 Jan 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 8
Adresa: Banje Istog
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Burim
Shtepija gjindet afer shkolles fillore ne Banje

Posedon 12 Ari me Shtepi
Shtepija eshte dy kat dhe eshte rreth 200 m2

Shtepija posedon: Ngrohje Qendrore me Dru,si dhe i ka dy KLIMA (conditioner), Telefon fix, Intenet, Tv Satelitor Digital , Kanalizim, ujesjellsin qendrore si dhe bunarin rreth 12 metra me system automatik.

Eshte e renovuar tersisht, duke e perfshi :
Nivelizimin,
Laminat Extra,
Dritare te plastikes (Double) me tre diktuna dhe roleta te brendhshme,
Lyrje te dyfishte te mureve etj etj…
Dytin kate e ka me gips plaka dhe ka te izoluar me lesh xhami prej 20cm
Ne tri anet e shtepis ka Drenazh

Shtepija eshte buz asfalltit kryesor qe lidhë disa fshatra dhe Istogun
Shtepija ne dy anet e saj ka rruge kryesore
Shitet komplet me mobile

Cmimi sipar Marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim