Shtepia moderne 3kat, 6ari tok dhe lokali

Shitet nga: festim lajqi 23 Pri 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Numri i kateve: 3 kat
Zgjidh ngrohje: Pemë
Komuna: Burim
shitet shtepia moderne me 6 ari tok dhe lokal shtepia gjendet ne banje te istogut dhe po ashtu eshte 3 kat nje kat e modiluar katet tjera vetem mobilet mungojn shtepia ka fletposeduse dhe menjeher do te perkthehet ne emer te blersit po ashtu shtepia leshohet me qira 300 euro muaj ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim