Shtepia ne shitje

Shitet nga: Astrit 26 Tet 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Burim
Shitet shtepija Banje te Pejes. Shtepija eshte njekateshe 100 meter katror, shtepija ka koridor edhe dy dhoma ne podrum Ndersa ne katin e pare ka sallon e kuzhin koridor dhe dy dhoma gjumi, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim,Parcela ka 5 ari. Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim