TOKA DHE SHTEPIA me 8Ari NË SHITJE -VITOMIRICË P..

Shitet nga: Faruk 17 Mar 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
TOKA DHE SHTEPIA NE SHITJE NË VITOMIRICË –ÇMIMI I VOLITSHËM
TOKA prone e shqiptarit, e ndarë ne TROJE me hapsirë 7 ari, 5 ari dhe 4,5 ari, pemë të mbjellura. Në këto troje mund të ndertohet:
- shtepi banimi,
- objekt komerical,
- villë pushuese (vikendice),
- pishinë etj.


Të gjitha trojet jane te lidhura ne rrjetin e Ujesjellsit (për pije dhe ujitje), rrjetin Elektrik, rrjtetin Telefonik (KUJTESA, PTK(, dhe Rrejtin Kabllor (TV - Kujtesa, IPKO, PTK). Magjistralja Peje - Mitrovic 450 metra. Shkolla fillore afer, Qendra e Mjeksise Familjare afer, Stacioni i Policisë, Stadioni , Zyra e Ofiqarisë (per kuronizim, per Ekstrakt lindejs etj etj).
CMIMI SHUMË I VOLITSHËM PREJ 2650 € deri 3800 € per Ari.

Per me shum -INFO:

+386(0) 49- 677-191 ipko

+377 (0) 45-637-107 vala
Dokumentacioni per kalimin e pronesise, maksimumin e kohes, aq sa e kerkojne institucionet relevante. LOKACIONI ESHTE VITOMIRICE, REONI 2. Magjistralja Pejë - Mitrovicë, ne anen e djathtë.
NA KONTAKTONI. MIRË SE VINI!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim