shes shtepin

Shitet nga: Avni 24 Jan 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Burim
Shes shtepin qe gjendet 500 m mbi Troft . Shtepija posedon 2 kat me dy plloqa dhe e gatqme per katin e 3 . Kati i par i ka 2 dhoma , sallonin , kuzhinen , dhe 1 banjo gjithashtu kati i dyt e posedon te njejtin plan sikurse kati i par . Shtepija e ka pronarin shqiptar . Ka siperfaqe 5 ari e 11 metra katror . Rrymen e ka po ashtu edhe ujin ne truall . Qmimi me marrveshje Per me shum informata ju mund te kontaktoni ne numrin dhe imellen qe gjendet me posht Imella- avni.kajtazaj@gmail.com Numri- 044215495
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim