4 hektar tok

Shitet nga: Ahmet Hamzaj 10 Mar 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Burim
shiten 4 hekta tok ne istog ne fshatin kovrag toka gjindet ne magjistralen Pej - Mitrovic ne fshatin Kovrag
toka ka qasja ne rrugen kryesore mbi 200 metra
pronari posedon te gjitha dokumentat dhe Tapit e tokes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim