TRULLI NE BANJ TE PEJES

Shitet nga: Arif mehmetaj 08 Shk 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: BANJA E PEJËS
Sipërfaqe: 18920 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Burim
SHITET TRULLI NE AFERSI TE UDHKRYQIT TE BANJES ME SIPERFAQE 18.92 ARI TRUULLIN MUND TA SHINI NE FOTO TE NGARKUARA ESHT I RRETHUAT ME TEMEL URBAN DHE SHTYLLA URBANE SI DHE POSEDON KANALIZIM ,RRJETI UJSJELLSIT, SI DHE POSEDON RRJETIN PRIVAT TE ENERGJIS ELEKTRIKE MUND TE NA KONTAKTONI NE KTA NUMRA .: MOB.+41788083319 , +41 78 852 46 87 , +41 78 730 11 84 SI DHE NE VALA 900: +377 44 252219 Ju mirpresim ne gjdo kohe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim