7.16 hektar Rakosh

Shitet nga: Sreten Simovic 27 Shk 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

136 000 EUR

Adresa: Rakosh
Sipërfaqe: 71600 m2
Për vendbanimin: Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt
Komuna: Burim
Shitet toka në Komuna e Istogut. 7.16 hektar. Toka përbën një tërsi të vetme dhe gjindet perbri rruges magjistrale Pejë-Mitrovicë,. Cmimi 190 eur per ari. Une jam pronar. tel 00.381.63.7171.409 – Beogradi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim