AGENCY HOME VIP SHET 13ari QENDER GURAKOVCIT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGENCY HOME VIP 16 Mar 15:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

55 000 EUR

Adresa: QENDER GURAKOVC
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Burim
AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI HOME-V.I.P-a
shet ne qender gjyrkovcit 13 ari vend ne qender gjyrakovcit
pllaci nodhet pikerisht vetm 100met nga qendera ne drejtim KLINES dhe ka fetyr ne rrug mi 30 m
pllaci ka leje nderitmi
pllaci ka 30 m fetyr ne rug krysore
pllaci ka uj
pllaci ka rrym
pllaci i dukumentacionin e rregull komletur perkthimi i menjehershem
pllasi ka 13 ari
pllaci ka nje qmim shum lir per komlet 13 ari vetm 65mi ero


Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit

QQWWAA

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim