Mal me dru çarri dhe bungu

Shitet nga: Xh 08 Pri 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Uqë
Sipërfaqe: 4000 m2
Për vendbanimin: Pyll
Komuna: Burim
Shitet mali me dru çarri dhe bungu me sipërfaqe 40 ari.
Çmimi 55 euro për ari. Për më tepër kontaktoni në: 044 363 593.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim