Placi 5 Ari ne Gurrakoc

Shitet nga: Skender Podrimaj 26 Shk 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shitet Pllaci me siperfaqe prej 5 Ari, ne Gurrakoc, 350 metra larg nga qendra e Gurrakocit, ne lagjen Podrimaj, çmimi mjaft i volitshem, ka qasje ne ujesjelles,kanalizim,rryme,internet etj. Perkthimi mund te behet menjehere. Çmimi sipas marrëveshjes, si dhe pagesa mund të bëhet me këste.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim