Placin prej 10ari ne Burim

Shitet nga: Vigan 21 Pri 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR   1 800 EUR

Adresa: Istog Rruges se Llugave
Sipërfaqe: 10 m2
Komuna: Burim
Shes Pllacin prej 10 ari në Istog, perkatësisht në drejtim të rrugës së Llugave jo shumë në brendi, vend shumë i qetë dhe i përshtatshëm për banim. Bëjë ndrrim edhe me ndonjë veturë. Përkthimi i mënjehershëm, pronari gjithnjë shqiptar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim