Pllac ne Burim vend atraktiv

Shitet nga: Tafil imeraj 08 Jan 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Pllaci gjendet afer restaurant trofta ne Burim, me saktsisht rruges per tek burimi dhe ka nje pamje atraktive ka qyteti, pllaci eshte urbanizuar, na kontaktoni ne ket numer te telefonit 044283009 pronari eshte shqipetar ose ne viber ne numrin 004915229878082 si dhe ne e-malin t.imeraj@hotmail.de. Trualli ka siperfaqe prej 6 ari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim