Pllace te Standardi Istog

Shitet nga: agim 05 Dhj 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Adresa: Istog
Komuna: Burim
Pllacet kane uji rryme rruge kanalizim dhe telefon


Tel Viber +37744706604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim