Rrotoballa

Shitet nga: Sejdi 18 Gsh 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
shiten rrotoballa dhe duje sonë me qmim të volitshëm të interesuarit mund të kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim