Shes Trollin mbi Troft 9.5 ari ose 2x 4.75 ari

Shitet nga: XXXX Dje 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Burim
Komuna: Burim


Shes Trollin ne madhesi prej 9.5 Ari mbi Hotel Trofta dhe afer Mores se re.
Trolli gjindet ne nji vend shum fantastik per banim nga ku Istogu dhe rrafshi i Dukagjinit shifet si ne pellemb te dores
Mund te ndahet edhr ne dy pjes 2 X 4.75 Ari
Komplet infrastruktura
Posedon:
Rrug
Uj
Rrym
Kanalizim
Perkthimi i menjihereshem
Qmimi sipas marrveshjes
Kontakoni ne email ose ne
Wiber+ Watsap 0041786399539
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim