Shiten pllacet ne Istog 10 ari. Biznes dhe Banim

Shitet nga: vigan 07 Pri 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Burim
Shes Tokën (pllacin) në Istog, në rrugen e Istogut të poshtem nga rruga magjistrale Istog - Gurrakoc, është në rrugën anësore me një sipërfaqe mbi 25 metra për gjat rrugës (asfalltit) dhe është toka e dytë menjëhere pas magjistralës. Shihet dhe e përshkruar ne foto nga Google Earth.

Janë mbi 10 ari gjithësejt, është e parcializuar në 2 pjese nga 5.3 ari. Qmimi është shumë qmim i lirë me vlerën e vendndodhjës. Pronari gjithmon Shqiptar, përkthimi i menjëhershëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim