TROJE NE BURIM

Shitet nga: Rinor Shatri 24 Qer 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1000 m2
Komuna: Burim
Shesim Troje ne Qender te Istogut ,

Trojet jan te gaqme per ndertim me infrastruktur percjellse (rrug, rrym, kanalizim, plan urbanistik).

Trojet jane ne mes te rruges se gjimnazit Haxhi Zeka dhe rruges se stracionit,

Rruga fillon nga qerdhja dhe del tek restorant Morea

Gjysma e trojeve esht e shitur

Presim bleres serjoz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim