TROLLI ME 1 Hektar e 29 ari e 68m ne Burim

Shitet nga: FAIK 22 Nën 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Dubrav
Sipërfaqe: 10300 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Burim
Shes trollin me siperfaqe prej 1 hektar e 29 ari e 68metra .Trolli gjindet ne nje vend shum te qet dhe i rrafshet , posedon infrastrukturen siq jan: uji rryma shum afer rruges kryesore 5metra , afer shkolles fillore
ambullances dhe shitoren 50m ,kurse prej ISTOGUT eshtè vetem 2km. Shitet nga pronari shqiptar dhe perkthimi behet menjehere posa te behet pagesa.Ari kushton 1200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim