Toka Ne shitje

Shitet nga: Mirvan 06 Mar 14:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Gurrakoc-Istog
Sipërfaqe: 1500 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Burim
Shes Token me siperfaqe prej 1.50 hektar ne gurrakoc perball shtepis se shendetit, mu mundesi ndertimi objekte me rrym, uj, kanalizim si dhe mundesi perkthimi te menjehershem te dokumenteve.
Pronari shqiptar i perhershem.
044-755-771
044-138-554
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim