Toka ne Shitje

Shitet nga: agim 30 Krr 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   500 EUR

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt
Komuna: Burim
Urgjentisht shes kater hektar toke ne Bellopoje Komuna e Istogut
Toka është e klasit te dytë dhe ka te qelur nje pus dhe nje bazen për ujitje
Ka qasje rreth 40 metra ne magjistralen Peje - Mitrovic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim