Toka ne shitje

Shitet nga: Arber Ahmetaj 30 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Burim
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Leje ndërtimi
Komuna: Burim
Shes 6 ari truall.Trualli posedon ujë,rrym,kanalizim, leje ndertimi dhe eshte i rrethuar me mur,trualli gjindet dyqind metra mbi restaurant pavarsija. Rruga per te burimi te anen e majt te rruges. Te interesuarit mund te lajmrohen ne keta numra te tel: 044142531 ne kosove si dhe ne nr:+46730430236 po ashtu edhe ne viber.

Qmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim