Toka

Shitet nga: Halil Hajdinaj 29 Mar 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Burim
Shes troje ne shitje toka gjindet buze asfaltit ne fshatin LUBOVE komuna e Istogut toka eshte e pershtatshem per ndertime ka ujin rrymen qmimi per ni ari eshte 3200 euro i pa lutashem per ni ari ju mirepresim
për qdo informate mund te thirrni 044747963 si dhe 044448480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim