Truall 5 ari e gjysmë në Istog

Shitet nga: Skender 22 Shk 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Burim
Shes truallin 5.5 ari në Istog, afër shtëpisë së kulturës.Trualli është pranë asfaltit të ri,ka leje ndërtimi,kanalizim,ujë,rrymë,rrygë.tel. dhe formë katrore që mund ti ndertoni dy shtepi nëse doni. Çmimi i volitshëm, mund të bëjmë ndrrim me banesë në Prishtinë, Tel 044-329 159
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim