Ushqim per kafshe - Terfoj dongjit jane te mdhej

Shitet nga: Nexhi 31 Krr 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   100 EUR

Komuna: Burim
Ushqim per kafshe Terfoj dora e pare dhe e dyte
Posedojme afer 400 dongji te medhenje
Ushqimi eshte i mire garantoj per te
Gjindemi ne komunen e Istogut
Fshati Zallq, afer udh'kryqit
Rina Market
Tel - 044-232-047
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim