shiten 12 ari

Shitet nga: xheki 10 Shk 18:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Adresa: banje afer peje
Sipërfaqe: 1200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Burim
Shiten 12 ari ne Banje afer Peje, afersisht 80m. mrapa nga Hoteli ONIX. Toka gjindet ne nje vend shume te bukur, te paster, dhe te qete, nga pllaci ka nje pamje fantastike qe ndikon ne relaksim.
qmimi per ari: 4600 euro, i diskutushem

0041763244400 Viber, Whatsapp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim